Na posljednjoj sjednici Gradskoga vijeća Bihać, vijećnici su usvojili Prijedlog povećanja cijena vode na ovom gradu.
Po kubiku će sa 0,94 voda poskupjeti na 1,20 KM. Pomalo „tiho” prošla je ova informacija u javnosti, djelomično zbog tačke koja je prije ove bila na dnevnom redu, a ticala se kreditnog zaduženja od tri miliona koja su bila predviđena za finansiranje tri projekta u Bihaću
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
Dijelovi Bihaća i Cazina bez struje narednih dana: Provjerite da li je vaše naselje na spisku
Kako je rečeno na sjednici Gradskoga vijeća ovo je prvo povećanje cijene vode od 2011. godine u Bihaću. Unatoč poskupljenju Bišćani će i dalje imati jednu od najnižih cijena vode, ne samo u kantonu, već i u Federaciji, rečeno je.
(rtvusk.ba)
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 1012 dana














