U proteklih par godina na području grada Bihaća izgrađena su dječija igrališta u Gradskom parku i šetalištu Aleja, a zatim u naseljima Harmani, Midžić mahala, inkluzivno igralište na Ozimicama 2, rekonstruirano igralište na Ozimicama 1, a danas je obilježen i završetak izgradnje dječijeg igrališta u bihaćkom naselju Luke.
Projekat izgradnje novog dječijeg igrališta na Lukama finansirao je Grad Bihać, putem JU Zavod za prostorno uređenje Bihać.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
2
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
3
Bišćani na okupu u Los Angelesu pred večerašnji duel Bosne i Hercegovine i Švicarske!
Prilikom otvorenja, uz direktora JU Zavod za prostorno uređenje i predsjednika MZ Luke, bili su prisutni gradski vijećnici koji su inicirali taj projekat.





🔥
Možda vas zanima i ovo
130
prije 1258 dana












