Piše: Biscani.net

U zaostaloj utakmici između NK Metalca i OFK “Bihać”, ekipa Bihaća pokazala je izvanrednu igru i zabilježila visoku pobjedu rezultatom 0:3.

Utakmicu je obilježio fantastičan nastup igrača OFK “Bihać”, Ajdina Halkića, koji je postigao hat-trick i bio ključni igrač u ovom trijumfu.

Unatoč tome što su igrali u gostima, igrači OFK “Bihać” nisu pokazivali znakove slabosti. Već u prvom poluvremenu, Ajdin Halkić postigao je dva gola, stvarajući ozbiljnu prednost za svoj tim. Njegov treći gol u drugom poluvremenu označio je hat-trick i zapečatio sudbinu utakmice.

Nakon ovog sjajnog uspjeha, OFK “Bihać” nastavlja se penjati na ljestvici i ostvarivati značajne pobjede. Klub je ponosan na sve igrače i stručni stožer na izvanrednom nastupu te se raduje budućim izazovima u sezoni.

Konačan rezultat: NK Metalac 0:3 OFK Bihać

Ajdin Halkić

S tri gola od strane Ajdina Halkića, OFK “Bihać” pokazao je snagu i odlučnost na terenu. S ovom pobjedom, klub nastavlja graditi svoju reputaciju i ciljati na još veće uspjehe.