U prvoj utakmici doigravanja za plasman u Premijer ligu, odbojkaši Bihaća sinoć su u dvorani na Lukama savladali su ekipu Napretka iz Odžaka sa 3:1.
Uzvratna utakmica igra se narednog vikenda u Odžaku. U slučaju istovjetnog rezuItata, igrat će se zlatni set odmah po završetku drugog susreta.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
/rtvusk.ba
/foto: stamby
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 3727 dana











