Na danas održanoj sjednici Skupštine Unsko-sanskog kantona izvršena je rekonstrukcija Vlade USK.
Premijer Unsko-sanskog kantona Mustafa Ružnić na poziciju ministra zdravstva, rada i socijalne politike, nakon ostavke ministrice Štefice Grgić, predložio je dr. sc. Merisa Jušića.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta

492
prije 25 dana












