TOŠK je u Tešnju u susretu 19. kola ugostio Jedinstvo iz Bihaća u upisao je pobjedu rezultatom 4:0.

Vlast u Krajini traži izmještanje privremenih migrantskih…

TOŠK je od prve minute bi bolji tim, a napadi su im se isplatili u 34. minuti. Pogodio je Rastoka za 1:0 i veliku radost domaćih navijača.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi na otvaranju drugog poluvremena TOŠK stigao i do drugog gola. Pogodio je Hasić za sigurnih 2:0.

Sve dileme oko pobjednika riješene su sredinom igre u drugom poluvremenu. Marsel Mace je pogodio za uvjerljivu prednost od 3:0.

Konačan rezultat utakmice od 4:0 u samom finišu svojim drugim golom danas postavlja Rastoka.