U Prihvatnom centru “Lipa“ počela je vakcinacija migranata i izbjeglica koji borave u šatorskom naselju. Prema podacima DRC-a, nakon provedenog anketiranja, na vakcinaciju su pristala 264 migranta.
Inače, ovo je treća i ujedno posljednja vakcinacija ove populacije u kampovima u USK. Ranije je u kampu Miral vakcinu primilo 30 migranata a u Borićima 41.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
3
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
Vakcinaciju na Lipi provodi medicinsko osoblje Doma zdravlja Bihać.
(Patria)
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 1759 dana












