Nogometaši Jedinstva ostvarili su sigurnu domaću pobjedu u 23. kolu Prve lige Federacije BiH. Jedinstvo je u Bihaću ugostilo Zvijezdu, te je ostvarilo izuzetno važnu pobjedu u borbi za opstanak.

Bišćani su iskoristili ulogu favorita pred svojim navijačima, dok su gosti iz Gradačca ipak igrali bez velikog broja igrača, koji su suspendovani zbog kartona u meču protiv Travnika. Na početku meča je Topić zatresao mrežu Zvijezde i nagovijestio pobjedu Jedinstva, da bi u nastavku na 2:0 povisio Anes Nuspahić. Do kraja meča još dva gola. Hamzić je u 84. minuti postigao treći gol za domaće. Rezervista Edin Hasanbašić bio je jedini strijelac za goste.

Jedinstvo – Zvijezda 3:1 (Topić 9, Nuspahić 59 – penal, Hamzić 84/ Hasanbašić 80)

JEDINSTVO: Alijagić, Hamzagić, Halilović, Mustedanagi, Čurić, Nuspahić, Topić, Galin, Hodžić, Jašarević, Remić.
ZVIJEZDA: Prljača, Doljančić, Osmić, Mujčić, Konjhodžić, Cvijanović, Huseinbašić, Hadžić, Hevešević, Piragić, Glišić.