Vraća se čovjek od doktora i sretne prijatelja koji ga upita:
– Šta ima novo?
– Evo, ništa, bio sam kod doktora.
– I, šta ti je rekao?
– 200 eura!
– Ma, ne pitam te to, nego šta imaš?
– 50 eura.
– Ama, pitam te šta ti fali?
– 150 eura!
🔥
Možda vas zanima i ovo














