Piše: Biscani.net
Direktor RTV Bihać, Anel Kajtezović, zaslužuje pohvale za hrabar potez ponovnog pokretanja video izvještavanja nakon deset godina neaktivnosti. Obratio se javnosti putem društvenih mreža kako bi podijelio ovu vijest.
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Izražavajući ponos zbog obnavljanja rada kamera u RTV Bihać, Kajtezović najavljuje da će njihovi novinari sada imati podršku snimatelja, omogućavajući kvalitetnije novinarsko praćenje događanja.
Osim dosadašnjeg praćenja sjednica Gradskog vijeća Bihaća, uskoro će se proširiti i na prijenose uživo sjednica Skupštine Kantona, sportskih događanja te utakmica iz nove dvorane Luke.
Direktor je otkrio planove za 2024. godinu, uključujući prijenos uživo novog jutarnjeg programa svakog radnog dana iz studija te emisiju “Bolji USK” u video formatu svakog petka. Također, najavljuje završetak nove web stranice do kraja godine.
Zahvaljujući hrabrom koraku direktora Kajtezovića, RTV Bihać se vraća u svijet video izvještavanja, čime prati suvremene medijske trendove i pruža kvalitetniju uslugu publici. Pohvale upućene direktoru reflektiraju podršku i zadovoljstvo građana koji se raduje obnovi ove važne medijske komponente.
(Biscani.net)














