Članovi Ženskog odbojkaškog kluba “Bihać” proslavili su kraj uspješne polusezone. Klub je organizirao posebnu večeru koja je okupila igračice prvog tima, trenere i upravu, stvarajući priliku za opuštanje i druženje izvan igrališta.nnUz prisutnost ključnih članova kluba, atmosfera večeri bila je ispunjena osmijehom i pozitivnom energijom. Ova inicijativa uslijedila je kao odličan način za zahvalnost i zajedničko slavlje postignutih uspjeha tijekom prvog dijela sezone.nnŽenski odbojkaški klub “Bihać” poziva svoje navijače da ih podrže i prate u drugom dijelu sezone te se zahvaljuje svima na dosadašnjoj podršci. nn
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle
2
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle
2
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!













