Šuhtet Fazlić, gradonačelnik Bihaća se oglasio putem društvene mreže Facebook povodom dolaska Milorada Dodika i njegove visoke delegacije RS-a u Bihać i to sljedećim riječima koje prenosimo u cijelosti:

61
prije 3244 dana