Ove godine na poznatom malonogometnom 47. turniru “Kutija šibica” učestvuje bihaćki MNK “CLIO” i već su odigrali jednu utakmicu i pobjedili sa 3:1 MNK BELICA BAT
Strijelci za MNK “CLIO” su bili Muminović 2x (7’ i 27’), Halavać 14’, dok za MNK BELICA BAT strijelac je bio Pintarić 17’.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
Dijelovi Bihaća i Cazina bez struje narednih dana: Provjerite da li je vaše naselje na spisku
MNK”CLIO” drugo kolo igra dana 17.12.2017. godine sa početkom u 12,30 sati, a ime protivnika nije još poznato.


Bihaćka malonogometna eķipa koliko nam je poznato već je pobrala velike simpatije izbirljive zagrebačke publike za ekipu koja zna dobro da igra i da se druži.
🔥
Možda vas zanima i ovo
84
prije 3121 dana













