U četvrtak u prostorijama zgrade uprave “Jedinstva” održana je press konferencija na kojoj su navijači Jedinstva popularna Sila Nebeska dali jasan stav:
“Predsjednik NK Jedinstva Hasan Semanić javnost je upoznao sa trenutnom, ali godinama unazad situacijom koja vlada u našem Jedinstvu.
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Da u gradu postoji glava grada, autoritet, još jutros bi MUP pokucao na vrata NKJ i trazio informacije o utrosku sredstava u NKJ.
Grad Bihac svake godine Jedinstvu daje preko 300.000 KM, odnosno uplacuje redovne mjesečne tranše u iznosu od 30.000 KM.
Novac koji uplaćuje Grad Bihać NK Jedinstvou su namjenska sredstva koja služe prije svega za održavanje omladinskih pogona kao i za održavanje infrastrukture odnosno stadiona.
NK Jedinstvo je samo u zadnjih 10 godina potrošilo preko 4.000.0000 (miliona) maraka građana Bihaća.
Omladinski pogoni NK Jedinstva skoro da i nepostoje, nema plana, programa razvoja, izvjestaja omladinskih škola, nema ništa.
Svaka privatna škola nogometa i gradu ima 3 puta više djece nego NK Jedinstvo, čak i djeca članova uprave treniraju u privatnim školama, a ne u NK Jedinstvu što je apsurd.
Pored toga, djeca koja treniraju moraju plaćati redovno članarinu, a koju treneri uzimaju direktno sebi kao naknadu za svoj rad.
Dečki koji danas imaju 20 godina nikada za svojih 20 godina nisu doživili da gledaju svoga druga, brata ili komšiju kako igra za NK Jedinstvo. Nepamte ni jedan lijepi trenutak vezan za NK Jedinstvo, samo poraze, ispadanja i konstantu propast.
Preko 20 godina NK Jedinstvo nije stvorio ni jednog jedinog igrača za NK Jedinstvo, a kamoli da je sastavio kostur domaće ekipe.
Kada se i pojavi neko ko ima entuzijazam da nesto napravi, poput sadašnjeg predsjednika, onda se vječiti “spasioci” trude da ga popljuju, omalovaže i otjeraju, a upravo su ti ljudi kancer NK Jedinstva koji je davno trebalo odstraniti.
Jedinstvo trebaju voditi mladi ljudi, školovani,pošteni i entuzijasti, mladi ljudi koji imaju viziju, koji žele napraviti nesto pozitivno i za grad i za klub, u ostalom NK Jedinstvo su osnovali 20 godišnjaci,a ne ozbiljni ljudi.
Mogućnost da bira Skupštinu kluba treba imati svaki stanovnik Bihaća ukoliko to želi.
I najvažnije pitanje, ko je taj koji je novcem građana, a u ime NK Jedinstva kupovao alkohol, prezervative i ostale gluposti po tržnim centrima u gradu?
Gdje su utrošena sredstva od IOM-a u iznosu od 200.000 KM i na koji način se pravdaju sva ta sredstva građana Bihaća u GSS.

ZA KRAJ KN SN96 PONAVLJA SVOJ JASAN STAV !
HOĆEMO JAVNU SKUPSTINU !!!
HOĆEMO DA SVAKO IMA PRAVO GLASA JER JEDINSTVO JE INTERES SVIH NAS !!!
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!
3
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle














