NK “Jedinstvo” Bihać zvanično je objavio da golmani Nikola Radović i Fadil Komić, te nogometaš Dino Mizić, neće nositi dres kluba u narednoj sezoni Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Po isteku ugovora, dogovoreno je da trojica igrača napuštaju klub.
Klub je svojim sada već bivšim igračima poželio mnogo sportske sreće u nastavku karijere.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
2
BRADONJA JE MALTRETIRAO MALIŠU: Ali nije znao da je mališa BOKSER! (VIDEO)
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
BRADONJA JE MALTRETIRAO MALIŠU: Ali nije znao da je mališa BOKSER! (VIDEO)
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
108
prije 724 dana














