Objavljena pjesma “Ima jedna zemlja” – muzički projekat posvećen ambasadorima BiH
Povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, Hajrudin Salihović predstavio je svoj prvi muzički projekat, pjesmu “Ima jedna zemlja”, čiji je spot režirao poznati bh. reditelj Haris Dubica, objavio je portal “Biscani.net”.
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Pjesma slavi ambasadore BiH kroz historiju – od velikana poput Kulina bana, Tvrtka Kotromanića, Mehmed-paše Sokolovića i Huseina-kapetana Gradaščevića, do današnjih sportskih heroja. U spotu se pojavljuju Džanan Musa, Jusuf Nurkić, Amel Tuka, Erko Jun i Amar Dedić, koji svojim uspjesima predstavljaju Bosnu i Hercegovinu na svjetskoj sceni.
Kako portal “Biscani.net” piše, posebno interesantno za Bišćane je što se u spotu pojavljuje Džanan Musa, naš Bišćanin, koji je već godinama jedan od najprepoznatljivijih sportskih ambasadora Bosne i Hercegovine. Njegovo učešće u ovom projektu dodatno naglašava povezanost mladih generacija sa domovinom i ponos koji Bihać osjeća zbog njegovih uspjeha.
“Čuvaj Bosnu od dušmana, čuvaj narod i slobodu, čuvaj narod svoj” – poručuju stihovi ove emotivne pjesme, koja je već izazvala pozitivne reakcije među građanima.
Ovim projektom, Salihović i Dubica spojili su muziku, historiju i sport, odajući počast Bosni i Hercegovini i njenim velikanima.














