Ekipa Elektrotehničke srednje škole Bihać osvojila je prvo mjesto na općinskom takmičenju u odbojci za muškarce.
Kako portal “Biscani.net” saznaje, tokom grupne faze, odbojkaši su uvjerljivo savladali ekipu Richmond Park koledža rezultatom 2:0 u setovima, a isti rezultat ostvarili su i u polufinalnom susretu protiv Gimnazije Bihać. U finalnoj utakmici nastavili su dominaciju te su s 2:0 pobijedili ekipu Medicinske škole Bihać.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Pobjedom na općinskom nivou, Elektrotehnička srednja škola Bihać osigurala je plasman na kantonalno takmičenje koje će se održati u Bosanskom Petrovcu.
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
2
VIDEO: Stan mu izgleda kao da nije dovoljno velik, no pogledajte što se dogodi kad otvori ormare
3
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
2
VIDEO: Stan mu izgleda kao da nije dovoljno velik, no pogledajte što se dogodi kad otvori ormare
3
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
113
prije 424 dana














