– Nesrećnici su pomislili da niko neće saznati šta pričaju. A, ono što su pričali izaziva samo gađenje kod svakog Srbina i nije dostojno komentara – napisao je Dodik.
Šta reći poslije govora Draška Stanivukovića, Milana Miličevića i Nebojše Vukanovića na sjednici PIK-a? Dobro je da ih je Kristijan Šmit okupio da narod u Republici Srpskoj vidi i čuje ko su, šta su i šta stvarno misle, napisao je predsjednik RS-a Milorad Dodik na svom X nalogu.
– Nesrećnici su pomislili da niko neće saznati šta pričaju. A, ono što su pričali izaziva samo gađenje kod svakog Srbina i nije dostojno komentara – napisao je Dodik.
(Slobodna-Bosna.ba)
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mislio da je kupio kuću iz snova, ali glavno mu nisu rekli: “Ne mogu ni sliku na zid da okačim…”
3
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mislio da je kupio kuću iz snova, ali glavno mu nisu rekli: “Ne mogu ni sliku na zid da okačim…”
3
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!














