Porodica Nuhanović pčelarstvo se počela baviti prije deset godina. Prvo su počeli sa skromnih pet košnica, a danas raspolažu sa preko stotinu.
Pored meda, propolisa, polena i ostalih pčelinjih prozvoda ova porodica je počela graditi prve APIKOMORE na području Unsko-sanskog kantona. APIKOMRA je sa radom pocela u Aprilu ove godine, opremljena sa četiri košnice na kojima se nalaze uređaji za inhalaciju zraka.
Novi detalji slučaja koji je potresao Bihać: Uhapšeno više osoba zbog smrti Adema Jušića
2
Zbog smrti mladića Adema Jušića uhapšen hirurg Hajrudin Halilović i još šest osoba
3
Raspoređen dodatni milion KM za sport u USK: Poznato koliko je dobio svaki klub
Inače, zrak iz košnica je efikasan kod bronhitisa, astme, alergija, hroničnih plućnih bolesti, sklonosti infekcijama, oslabljenog imunog sistema, infekcija raspiratirnog trakta, hroničnih glavobolja, migrena, stresa i depresija.
Inhaliranje vazduhom iz košnice mnogo utječe na psihičku kondiciju, a metoda se posebno preporučuje sportistima, djeci i starijim osobama. Preporučuje se sprovođenje tretmana tokom 3 do 12 dana, pola sata, dva puta dnevno. Sa api terapijom koja inače predstavlja liječenje pcelinjim proizvodima
APIKOMORE se nalaze u pčelinjaku porodice Nuhanović koji je smješten ispod Debeljače u Bihaću.











