Elvin Čavkić, mladi pjevač iz Bihaća, nakon Zvezda Granda odlučio je da sam uspješno gradi svoju muzičku karijeru. On je ovih dana predstavio novu pjesmu „Bez tebe nema me“ i propratni spot koji su rađeni u produkciji „Vision“. Na muzici, tekstu i aranžmanu je radio Mehdi Žigo, također učesnik Zveza Granda.
Elvin polako i predano gradi svoje mjesto na muzičkoj sceni BiH. Njegov rad već je naišao na pohvale nekih od etabliranih i poznatih muzičkih imena.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
3
Arapuša kroz sjećanja Radovana Jazića: Od živog seoskog centra do tišine iseljavanja
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 3231 dana











