Elvin Čavkić učestvovao je u duelu u drugom krugu “Zvezda Granda” sa Nemanjom Rajakom. Prvi kandidat izabrao je pjesmu “Rodila se mala lepotica”, dok se drugi predstavio pjesmom “Mirna luka”. Poslije prve pjesme Elvin je bio u blagoj prednosti.
U drugom dijelu Elvin je izveo numeru “Bre gidi džanum”, dok je Nemanja izabrao pjesmu “Nema te nema”.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
Elvin kao i uvijek bio je sjajan, ali ipak žiri mu je zamjerio na izboru pjesama. Oni smatraju da je obje pjesme dobro otpjevao, ali da nisu takmičarske.
https://www.youtube.com/watch?v=bg5gtQJ-VRY
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle
2
Snimala je svoju kćerku na plaži, ali nije ni slutila šta će se desiti narednih sekundi!
3
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle
2
Snimala je svoju kćerku na plaži, ali nije ni slutila šta će se desiti narednih sekundi!
3
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
100
prije 3363 dana











