Članovi Odbojkaškog kluba Bihać i tokom ljetne pauze ostali su aktivni na terenu za odbojku na pijesku, smještenom u predivnom ambijentu uz rijeku Unu u Midžića mahali.
Trener seniorske ekipe, Adnan Zećirević, svakodnevno je okupljao igrače svih dobnih kategorija, a u treninzima su se pridružili i novi članovi kluba.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
Klub ističe kako bez entuzijazma i ljubavi prema sportu nema napretka, a ovakvi treninzi pokazuju posvećenost razvoju odbojke u Bihaću.
Treneru Adnanu i njegovim momcima čestitamo na upornosti i zalaganju!





🔥
Možda vas zanima i ovo
42
prije 672 dana












