Još jednom se istakao.

Košarkaši Long Island Netsa poraženi su sinoć na domaćem parketu od Lakeland Magica sa 130:124, a još jednu veoma dobru partiju odigrao je mladi bh. košarkaš Džanan Musa.

Netsi su dobro otvoriili utakmicu i nakon prve dionice vodili su sa 25:23, no u nastavku meča gosti su preokrenuli sve u svoju koristi. Na poluvrijeme se otišlo kod rezultata 57:51 za Lakeland, te košarkaši ovog tima nisu ispuštali ovu prednost do samog kraja.

Treća četvrtina bila je odlučujuća u ovoj utakmici jer je Lakeland napravio dvocifrenu prednost koju su sačuvali do kraja. U posljednjih deset minuta Netsi su na krilima Džanana Muse uspjeli skoro da izjednače, no na kraju nisu imali snage za potpuni preokret. Magic je slavio u ovom meču sa 130:124.

Bh. košarkaš Džanan Musa je na parketu proveo 33 minute i bio je jedan od najboljih u svojim redovima. Musa je upisao 20 poena, pet asistencija, sedam skokova i dvije ukradene lopte, a u njegovom timu istakao se još McLaughlin sa 29 poena.

U pobjedničkoj ekipi najefikasniji bio je Caupain sa 28 poena, dok su Jefferson i York dodali po 23 poena.