Šuhtet Fazlić, gradonačelnik Bihaća se oglasio putem društvene mreže Facebook povodom dolaska Milorada Dodika i njegove visoke delegacije RS-a u Bihać i to sljedećim riječima koje prenosimo u cijelosti:
-
Dolazak predsjednika manjeg BH entiteta u Bihać bez ikakve najave, odnosno bez znanja zvaničnih institucija, smatram, blago rečeno, nepristojnim, jednako kao da gost ulazi u kuću bez znanja domaćina…
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
🔥
Možda vas zanima i ovo
41
prije 3231 dana











