S ciljem transparentnog rada i izvještavanja građana Bihaća o stanju gradskog budžeta, bihaćka gradska uprava početkom mjeseca maja ove godine postavila je displej na zgradi uprave u Bosanskoj ulici.
Na displeju koji se nalazi u samom centru grada, svakodnevno će se ažurirati informacije o stanju budžeta, mjesečnom stanju duga gradske uprave, a javnosti će biti dostupne informacije o plaćenim obavezama grada Bihaća tokom radne sedmice.
Dijelovi Bihaća i Cazina bez struje narednih dana: Provjerite da li je vaše naselje na spisku
2
Profesorica Jasmina Bešlagić iznijela stavove o problemima koji pogađaju cijelu BiH
3
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
„Ovo je još jedan korak ka postizanju maksimalne transparentnosti i otvorenosti u radu gradskog organa uprave. Želim da moji sugrađani imaju mogućnost da vide financijska kretanja budžeta, kome se i koje obaveze plaćaju i koliki je dug grada Bihaća. Samo na ovakav način možemo povećati odgovornost prema trošenju javnih sredstava, odnosno prema njihovom racionalnom trošenju „-istakao je Šuhret Fazlić, gradonačelnik Bihaća.













