Danas je Bihać bio šareniji i veseliji nego inače – ulicama grada prošetali su najmlađi stanovnici, mališani iz bihaćkih vrtića, koji su zajedno sa svojim tetama na simpatičan način obilježili Dan planete Zemlje. Uz osmijehe, raznobojne balone, transparente i poruke o očuvanju prirode, djeca su laganom šetnjom podsjetila sve prolaznike koliko je važno voljeti i čuvati našu planetu.
Kako bilježi portal Biscani.net, njihova vedrina i pozitivna energija uljepšali su dan mnogima, još jednom pokazujući da male ruke mogu slati velike poruke.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Jer ako želimo zeleniju i ljepšu Zemlju – najbolje je početi od najmlađih!














🔥
Možda vas zanima i ovo
104
prije 433 dana














