Fotka je objavljena na Redditu, a u komentarima se (što je stvarno rijetkost) gotovo svi slažu da je ovo jedna od najpristojnijih i normalnijih javnih poruka koju su vidjeli.
Tko god je napisao čini se kao razumna i kul osoba. Slažete li se?

🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Znanstvenici: Ljudsko tijelo naglo stari u dva životna razdoblja
2
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
3
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!
Znanstvenici: Ljudsko tijelo naglo stari u dva životna razdoblja
2
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH
3
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!














