Nakon intenzivne potrage, policija je pronašla vozače BMW-a i Audija koji su danas divljali po Bihaću, uznemirujući ostale učesnike u saobraćaju. Prema informacijama portala “Biscani.net”, vozači su pronađeni i identifikovani i očekuje ih izricanje sankcija u skladu sa zakonom.
Podsjećamo, danas su na društvenim mrežama objavljeni snimci koji prikazuju kako vozači navedenih vozila krše saobraćajne propise i ugrožavaju sigurnost na cestama Bihaća. Incident je izazvao oštre reakcije javnosti, a ministar pravosuđa Unsko-sanskog kantona, Dragan Polimanac, te ministar finansija USK, Danko Jakšić, javno su osudili ovakvo ponašanje.
Amerikanac koji je zavolio Bihać: Bosanski govori kao maternji, navija za Zmajeve i godinama se vraća na Unu
2
Tvrdnje o platama u ZZO USK izazvale reakcije: Administracija zarađuje i dvostruko više od pojedinih doktora
3
Bišćanka ostvarila dječiji san: Talentovana Hadžihajdarević zaigrala na Evropskom prvenstvu u dresu Bosne i Hercegovine
Reakcije korisnika na društvenim mrežama su bile burne, sa zahtjevima za brzom reakcijom nadležnih organa kako bi se spriječilo ponavljanje sličnih incidenata u budućnosti.
Povezana vijest:
– VIDEO: Incident divljanja vozača BMW-a i Audija u Bihaću izazvao oštre reakcije na društvenim mrežama
GROM UDARIO U HRAST, a ono što je ovaj domaćin pronašao u njemu promijenit će mu ŽIVOT
2
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!












