U prostorijama Nogometnog kluba Jedinstvo Bihać sutra će biti obavljena prozivka nogometaša Jedinstva za proljetni dio sezone u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.
Prema infomracija s kojima raspolaže UskSport.ba Jedinstvo će dobiti novog trenera. Umjesto Selama Tulića, dosadašnjeg šefa stručnog štaba bišćana, na kormilo Jedinstva će bivši igrač crveno – bijelih , 43-godišnji Nedžad Žerić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
3
Arapuša kroz sjećanja Radovana Jazića: Od živog seoskog centra do tišine iseljavanja
Jedinstvo je u prvom dijelu sezone osvojilo 22 boda i nalazi se na devetom mjesto prvenstvene tabele. Klub su napustili Abdihodžić, Burnić, Pantić, Šehić i Samardžić.
🔥
Možda vas zanima i ovo
20
prije 3420 dana











