I ovog Ramazana tradicionalno je organiziran iftar za korisnike javnih kuhinja sa područja Grada Bihaća. Ovogodišnji iftar organizirala je humanitarna organizacija Pomozi.ba uz podršku Grada Bihaća a narednih godina organizaciju će preuzeti javne kuhinje Imaret i Merhamet čiji su korisnici također prisustvovali iftaru.
“Iftar za korisnike javnih kuhinja tradicionalno se organizira svakog Ramazana i stojimo kao podrška našim javnim kuhinjama u organizaciji iftara ali i ostalih aktivnosti koje za cilj imaju pomoć našim sugrađanima u stanju socijalne potrebe”-kazao je Elvedin Sedić, gradonačelnik Bihaća zahvalivši aktivistima Pomozi.ba i PD Horizont na organizaciji ovogodišnjeg iftara.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
58
prije 796 dana












