U subotu je održano Državno prvenstvo u stonom tenisu U-21 u Sportskoj dvorani Ilijaš. Poslije seniorskog prvenstva, ovo prvenstvo je najvažnije po kategorijama.  Bilo je prijavljeno više od 50 učesnika iz 20 klubova cijele BiH.

Učešće na Državnom prvenstvu U-21 su uzeli i Krajišnici Amra Silić i Dino Čizmić koji su osvojili tri medalje.

Dino Čizmić je osvojio drugo mjesto zajedno sa Vučijak Markom, dok je Amra Silić (STK “Stens ’73”) osvojila treće mjesto. Oba naša predstavnika, koja su bila pod vodstvom trenera Aladina Sejfovića, su pokazala vrhunsku igru i talenat.

U kategoriji U-21 seniori prvo mjesto osvojio je Siniša Marčetić (STK “Borac”) a u konkurenciji U-21 seniorke slavila je Emina Hadžiahmetović (STK “Spin 2012″).

U seniorskoj dubl konkurenciji U-21 najbolji su bili Irhad Bušatlić (STK ”Željezničar”) i Dino Čustović (STH ”Hašim Spahić”), dok su u konkurenciji ženskih dublova za seniorke pobjedu odnijele Elda Šehić (STK ”Spin 2012”) i Snežana Marković (STK ”Perućica”).

Čestitamo Amri i Dini na velikom uspjehu!