Učenici Elektrotehničke srednje škole Bihać, u pratnji direktora i profesora, posjetili su jučer Nacionalni park Una kako bi učestvovali u akciji pošumljavanja. Tokom dana, zajedničkim snagama sadili su stabla i učili o važnosti očuvanja prirode.
Ova aktivnost pružila je učenicima priliku za druženje, ali i za sticanje novih znanja o ekosistemu parka. Nakon završetka akcije, učenici su se vratili puni lijepih utisaka, oduševljeni iskustvom i boravkom u prirodi.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać

15
prije 607 dana












