U sklopu obilježavanja „16. juna – Dana branilaca Bihaća„ i 25. godišnjice napada agresora na grad Bihać, Gradska uprava organizira svečanu akademiju i niz prigodnih aktivnosti kojima će se obilježiti ovaj značajan datum iz odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992-1995. godine.
Tim povodom održan je drugi radni sastanak Organizacionog odbora za obilježavanje 16. juna – Dana branilaca Bihaća na kojem je usaglašen program obilježavanja.
Preminuo ratni heroj Nisvet Žerić-Nića: Njegova fotografija iz oslobođenog Sanskog Mosta obišla je svijet
2
Vlada USK i sindikati postigli dogovor: Od 1. augusta osnovica za budžetske korisnike raste na 450 KM
3
“Zahvaljujući Vašoj stručnosti sve je prošlo kako treba”: Porodica F. D. javno zahvalila dr. Šabiću i dr. Duraković
Ove godine centralni događaj biti će svečana akademija koja će se održati 16. juna ( petak ) u 14:00 sati u Muzeju AVNOJ-a. Svečanoj akademiji prethoditi će polaganje cvijeća na mezarje Humci, katoličko groblje Žegar, te šehidska obilježja u Ružici i Vinci i mjestu pogibije Saliha Dizdarića.
Isti dan delegacija grada Bihaća i preživjeli učesnici odbrane grada Bihaća priključiti će se obilježavanju Dana MZ Golubić i godišnjici napada na ovu bihaćku mjesnu zajednicu. Svečanoj akademiji prethoditi će u četvrtak 15. juna prijem preživjelih učesnika odbrane kod gradonačelnika Bihaća.
Detaljan program obilježavanja Dana branilaca Bihaća biti će uskoro objavljen uz poziv svim građanima da prisustvuju obilježavanju jednog od najznačajnijih datuma iz odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992-1995. godine.
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
3
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu











