Vlada Federacije Bosne i Hercegovine odobrila je 450.000 KM za izgradnju kanalizacionog sistema u bihaćkom naselju Luke, navedeno je u objavljenim podacima o raspodjeli sredstava za infrastrukturne projekte lokalnim zajednicama.
Riječ je o projektu kojim bi trebalo biti unaprijeđeno stanje komunalne infrastrukture u ovom dijelu Bihaća, a kako je potvrđeno, u narednom periodu JU Zavod za prostorno uređenje Grada Bihaća trebao bi raspisati tender za izbor izvođača radova.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
Ova sredstva predstavljaju nastavak ulaganja viših nivoa vlasti u infrastrukturne projekte na području grada Bihaća.
11.522
prije 14 dana












