Jučer je u Bihaću zabilježen slučaj nesavjesnog i nelegalnog odlaganja smeća nepoznatih građana.
Slučaj bi ostao neprimijećen da web kamera firme Čavkunović nije zabilježila istovar smeća iz vozila.
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
Smeće je odloženo na vodovodne instalacije, cijevi, kojim se direktno zagađuje vodotok ispod mostova na Klokotu i kanalu Mrižnice na Garavicama.
Naravno ovakav slučaj nesavjesnog odlaganja smeća je nelegalan. Još apsurdnija činjenica je da se desio u aprilu – mjesecu čistoća kada većina građana učestvuje i organizira akcije čišćenja i uređenja svoje okoline.
Da ali će ovaj slučaj ostati nekažnjen, ne znamo. Ali, znamo da je vrijeme da poštujemo svoje i ne radimo sebi ono što ne bismo ni drugima.
Građanima savjetujemo da ovakve situacije prijave nadležnim vlastima.













