U vojnoj bazi Oružanih snaga BiH „Adil Bešić“ u Bihaću održano je uvježbavanje zajedničkog djelovanja Službe Civilne zaštite grada Bihaća, Oružanih snaga BiH, Crvenog križa grada Bihaća i MUP USK-a.
U pokaznoj vježbi simulirani su požari na području nekoliko bihaćkih mjesnih zajednica, nakon kojih je zatražena pomoć Oružanih snaga BiH u gašenju požara.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Dijelovi Bihaća i Cazina bez struje narednih dana: Provjerite da li je vaše naselje na spisku
2
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
3
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
🔥
Možda vas zanima i ovo
16
prije 3335 dana











