Virovitičko podravska županija i USK 10 godina razvijaju saradnju
Nakon otvaranja sajma EKOBIS u Bihaću su premijer USK Husein Rošić i Šemsudin Dedić, federalni ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva održali sastanak sa sastanak sa predstavnicima Virovitičko-podravske županije, na čelu sa Igorom Androvićem, županom te državnim tajnikom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske Tugomirom Majdanom.
Nakon brojnih reakcija, Faruk Pečenković iznio svoju stranu priče
2
Sada se i zvanično zna: Nacionalni park „Una“ objavio program otvorenja 52. Una regate
3
Alen Islamović uputio izvinjenje zbog koncerta 11. jula u Srbiji: “To je moj veliki propust”
Virovitičko podravska županija ove godine je regija partner na sajmu EKOBIS, a saradnja Unsko-sanskog kantona i ove hrvatske županije traje već deset godina.

Župan Andrović prezentirao je potencijale Virovitičko-podravske županije, koja se osim na poljoprivrednoj i prerađivačkoj industriji u posljednjim godinama, istakla i kao vodeća županija po povlačenju sredstava iz evropskih fondova, zahvaljući izuzetno uspješnoj razvojnoj agenciji. Virovitičko podravska županija spremna je, kazao je župan, podijeliti pozitivna iskustva i pomoći Unsko-sanskom kantonu da, u dodirnim tačkama, razvija sisteme dobre prakse koji će pomoći razvoj.

Premijer Rošić zanimao se i za strategiju projekta Slavonija kojem je cilj da poveća standard i smanji intenzitet iseljavanja ljudi.
Federalni ministar Šemsudin Dedić i državni tajnik Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske Tugomir Majdan razgovorali su o mjerama poljoprivredne politike i sistemu državne potpore u poljoprivrednom sektoru.











