Trener Zrinjskog Igor Štimac imao je verbalni obračun sa nekolicinom navijača Veleža nakon završetka utakmice na Stadionu Rođeni.
Štimac se pripremao dati izjavu za TV, a onda se počeo prepucavati sa navijačima Veleža koji su ostali na tribini ispred koje je trebao dati izjavu.
U jednom trenutku, Štimac je nekome na tribini pokazao srednji prst, a čulo se i: “Mrš”.
“Hajde doma, plači”, rekao je Štimac navijaču Veleža.
Inače, Zrinjski je osvojio Kup BiH tako što je večeras odigrao 1:1 sa Veležom. Zahvaljujući pobjedi 1:0 iz prvog susreta, trofej Kupa je završio Pod Bijelim brijegom.
(Vijesti.ba)
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
3
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
3
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti














