Klub borilačkih sportova Favorit BH iz Bihaća ponosno je ugostio državno prvenstvo u kik boksu u disciplinama Full Contact i Kick Light. Ovaj klub, poznat po svojoj izvrsnoj organizaciji, još jednom je pokazao visoki standard manifestacija koje organizira.

Takmičari iz respektabilnog bihaćkog kolektiva donijeli su kući četiri medalje u disciplini Full Contact, od čega su dva zlata i dva srebra. Zlatne medalje su osvojili Hassan Selimović u kategoriji starijih juniora do 81 kg, te Almir Mujagić u seniorskoj kategoriji “A” do 75 kg. Uz to, Adel Abdijanović u kategoriji starijih juniora do 57 kg i Lejla Softić u kategoriji starijih juniorki u kategoriji +70 kg su se plasirali do finala i osvojili srebrne medalje.

Posebno istaknut je uspjeh Almira Mujagića, koji je ne samo osvojio zlato, već je proglašen i najboljim seniorom na državnom prvenstvu. U finalnom meču, Mujagić je demonstrirao svoju dominaciju osvojivši pobjedu prekidom u prvoj rundi.