Bišćanke su osigurale plasman u doigravanje za Premijer ligu. One su u vikendu iza nas s maksimalnih 3:0 u setovima nadigrale Gračanicu. To je 13. ovosezonski trijumf, kojim je i definitivno istaknuta kandidatura za povratak u društvo najboljih. Osigurano je prvo mjesto u takmičarskoj grupi Sjever i prednost domaćeg terena u playoffu.
Univerzitetski odbojkaški klub Bihać u posljednjem takmičarskom kolu regularnog dijela Prve federalne lige dočekuje ekipu Lukavca. Uspješni su bili i odbojkaši iz grada na Uni, koji su bez izgubljenog seta apsolvirali gostovanje kod Ilidže. Narednog vikenda će također na parketu sportske dvorane “Luke”, odmjeriti snage sa ekipom iz Lukavca.
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
2
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
3
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u











