Vlada Unsko-sanskog kantona u ovim momentima održava svoju 25. sjednicu na kojoj između ostalog razmatra Odluku o isplati regresa za korisnike budžeta za 2016. godinu.
Nakon redovnih isplata doprinosa što sindikati svakako priznaju ovoj Vladi i jasnog dobrog odnosa Vlade i sindikata, ovo bi trebao biti još jedan korak ka relaksaciji i poboljšanju odnosa socijalnih partnera što ustvari i jesu Vlada i sindikati.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
Pored spomenute odluke, vrijedno je spomenuti rebalans Budžeta za tekuću godinu kako bi se uskladili dosadašnji prihodi i rashodi budžeta u ovoj godini.
/usn.ba
0
prije 3489 dana











