Ove godine se igra 47. zdanje “Kutije šibica” u Zagrebu, jedan od najboljih turnira u regiji, a Bihać ove godine ima ekipu koja učestvuje na ovom velikom takmičenju, a predvode je profesori, kao dobro poznat trenerskim dvojac u Futsal krugovima: Amir Kozlica i Mladen Šantić, a utakmica se igra u subotu 25.11. u 15h prvu utakmicu protiv ekipe LIBERTA iz Varždina.
U slučaju pobjede ekipa igra drugu utakmicu već 17.12. protiv ekipe “HR Vaterni 98” koju predvode Goran Vlaovic, Boris Zivkovic, Mario Tokic.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
3
Arapuša kroz sjećanja Radovana Jazića: Od živog seoskog centra do tišine iseljavanja
Ekipu sponzoriraju firme: Denaro centar za krov, AB PANEL, Inter Mozaki, Sany Boy.
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 3127 dana











