Povodom Međunarodnog dana borbe protiv dijabetesa, grad Bihać večeras se osvjetljavanjem u plavoj boji tornja crkve sv. Ante Padovanskog, pridružio aktivnostima koje provodi Udruženje djece i omladine oboljele od dijabetesa USK-a.
Večerašnja aktivnost dio je trodnevnog edukacijskog događaja pod nazivom „Plavi novembar“ koji je ovo udruženje organiziralo kako bi skrenuli pažnju javnosti i nadležnih institucija na probleme s kojima se suočavaju osobe oboljele od dijabetesa.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta


104
prije 1303 dana












