U srednjoj školi u Sanskom Mostu danas se desila pucnjava u kojoj ima ranjenih i ubijenih.
Kako saznajemo iz nezvaničnih izvora, najmanje dvije osobe su ubijene, a riječ je o direktoru škole i sekretarici.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
Ima nekoliko ranjenih osoba, a napadač je pucao i u jednu prosvjetnu radnicu.
Počinitelj ubistva je zaposlenik Mješovite srednje škole, potvrdila je policija, ali nije zvanično poznato u kakvom stanju je on, odnosno da li je uhapšen, u bijegu ili mrtav. Nezvanične informacije govore da je napadač pucao sebi u glavu te da je u teškom stanju prevezen u bolnicu.
(klix.ba)
22
prije 654 dana












