Premijer Unsko-sanskog kantona Mustafa Ružnić i ministar zdravstva, rada i socijalne politike Muris Halkić, povodom Međunarodnog dana sestrinstva uputili su medicinskim sestrama i tehničarima u zdravstvenim ustanovama na području USK iskrene čestitke, uz zahvalu za požrtvovnu brigu o drugima kao temelj njihova životnog poziva.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
55
prije 1854 dana












