U okviru 14. kola Prve lige FBiH, bihaćko Jedinstvo je na domaćem terenu poraženo rezultatom 6:3 od ekipe Veleža.

Gosti iz Veleža su već nakon 20 minuta vodili rezultatom 4:1,  da bi se na odmor otišlo rezultatom 5:1 u korist gostiju. Nastavak nam je donio preslikanu igru iz prvog poluvremena. Dominacija igrača Veleža, ponajviše Kolumbijca Panesso ,  rezultirala je  potopom Jedinstva. Na kraju, velika i sigurna pobjeda Veleža rezultatom 6-3.

Golove za goste postigli su Panesso (4), Ovčina (1) i Brandao (1), dok su za Bišćane pogodili Samardžić (2) i Zulić (1).

Sutra bi trebali saznati ime jesenjeg prvaka u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine. U najboljoj poziciji je Zvijezda iz Gradačca koja je na prvom mjestu. Međutim, iako još uvijek nije poznato ime jesenjeg prvaka, danas smo saznali ime najgore ekipe u ligi – Jedinstvo iz Bihaća. Naime, današnjim porazom Bišćani su “zakucani” za dno tabele sa osvojenih 7 bodova i gol razlikom – 40.