Na Dan sigurnijeg interneta, 7. veljače, u našem je KŠC-u održana prezentacija o temi „Sigurnost djece na internetu“. Interes naših učenika za ovu danas izuzetno aktualnu temu bio je velik.
Nakon prezentacije, izabrani učenici osnovne škole svih uzrasta učestvovali su u nagradnom kvizu u kojem su odgovarali na pitanja o kojima se govorili tijekom prezentacije.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
Svi učenici su se dobro zabavili i naučili kako sigurno koristiti internet.
🔥
Možda vas zanima i ovo
9
prije 3416 dana











