U cilju promocije odbojkaškog sporta i sporta općenito u gradu Bihaću, te podrške osnovnim školama u provođenju redovne nastave tjelesnog odgoja i razvoja odbojkaških sekcija, predstavnici Odbojkaškog kluba Bihać posjetili su Osnovnu školu “Harmani II”.
Tom prilikom, trenerica Škole odbojke OK Bihać, Seada Saltaga, i član Upravnog odbora Kluba, Sead Zećirević, donirali su 5 različitih modela lopti za sve dobne kategorije osnovnoškolskog uzrasta u ime OK Bihać. Sekretar škole, Jasmin Veladžić, srdačno je primio predstavnike OK Bihać.
Nakon hapšenja ljekara i medicinskih tehničara oglasila se Kantonalna bolnica Bihać
2
Novi detalji slučaja koji je potresao Bihać: Uhapšeno više osoba zbog smrti Adema Jušića
3
Zbog smrti mladića Adema Jušića uhapšen hirurg Hajrudin Halilović i još šest osoba
Očekuje se da će ovakva podrška doprinijeti razvoju odbojke u školama na području Bihaća i potaknuti interes djece za uključivanje u odbojkaške sekcije i klubove.

Maturanti iz Mostara razrednici “ukrali” auto pa joj priredili iznenađenje života
2
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
3
GROM UDARIO U HRAST, a ono što je ovaj domaćin pronašao u njemu promijenit će mu ŽIVOT












