U sklopu obilježavanja 757.rođendana grada Bihaća danas je u Kulturnom centru Bihać otvorena izložba “Bihać i prostor USK-a kroz vrijeme” koju je pripremio Arhiv Unsko-sanskog kantona.
U ime gradske uprave Bihać prisutnima se obratio Edin Moranjkić, Savjetnik gradonačelnika Bihaća, kazavši da se iz postavke na izložbi može itekako puno saznati o historiji Bihaća, koja je, dodaje Moranjkić, prepuna uspona i padova, te velikih historijski događaja i dešavanja. Izložbu je otvorio prof.dr. Fikret Midžić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
🔥
Možda vas zanima i ovo
51
prije 3394 dana











