Tužilaštvu USK danas su u 10.30 sati predana lica na dalje postupanje, a koja su jučer u centru Bihaća počinila razbojništvo.
Kao što je javnost upoznata jučer se u samom centru Bihaća dvije osobe, uz prijetnju nožem, opljačkale zlataru u ulici Bihaćkih branilaca. Nakon što su otuđili oko 700 maraka, vozilom su pobjegli u pravcu gradskog mosta.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
2
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
3
Bišćani na okupu u Los Angelesu pred večerašnji duel Bosne i Hercegovine i Švicarske!
Brzom intervencijom policije, razbojnici su lišeni slobode nakon svega 10-tak minuta. U kratkom vremenskom roku policijske patrole su zaustavile vozilo u kojem su se nalazile dvije mlađe muške osobe, H.A. i M.A. iz Cazina. U vozilu je pronađen nož i ukradena količina novca.
🔥
Možda vas zanima i ovo
60
prije 3395 dana











